Kreacja Treści

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu kreacji treści z naciskiem na treści o charakterze promocyjno-edukacyjnym, począwszy od strategii komunikacji (m.in. w mediach społecznościowych), poprzez materiały specjalistyczne z zakresu marketingu i promocji, skończywszy na szkoleniach dedykowanych wzmacnianiu umiejętności komunikacyjnych wśród osób związanych z promocją oraz PR-em. Dostarczamy też wysokiej jakości content na blogi tematyczne oraz strony WWW.

Tworzenie contentu

Tworzymy spersonalizowane, wysokiej jakości treści związane z marketingiem, promocją, PR-em, reklamą online na potrzeby prezentacji edukacyjnych, na blogi specjalistyczne i serwisy internetowe. Dostarczamy nie tylko treści pisane, ale także zróżnicowane, dostosowane do potrzeb Klienta, atrakcyjne formaty graficzne do użytku online oraz wydruku, a także video.

Szkolenia i warsztaty

Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie działań promocyjno-edukacyjnych dla pracowników działów marketingu i in. Uczymy, w jaki sposób skutecznie i zrozumiale przekazywać informacje, zwłaszcza te dotyczące specjalistycznej, często niezrozumiałej dla przeciętnego odbiorcy, tematyki.

Projektowanie strategii

Na podstawie analiz rynku i konkurencji tworzymy spójne, całościowe strategie komunikacji dla firm i marek oraz pomagamy w ich wdrożeniu: prowadzimy kompleksowe działania w mediach społecznościowych połączone z promocją online, dodatkowo edukujemy Klientów w tematyce social media i marketingu internetowego.